Pamainos vadybininkas (-ė) KFC restorane

  • 850 - 850 EUR prieš mokesčius
  • - Kokybiško darbo užtikrinimas – padėsi kolegoms sklandžiai įvykdyti užduotis, pamokysi triukų, kurie palengvins jų darbą. - Švaros ir kokybės užtikrinimas darbe – mes tikimės, kad užtikrinsi aptarnavimo, gamybos ir kokybės standartų laikymąsi, prisidėsi prie įrangos ir patalpų švaros ir likučių sužiūrėjimo. - Malonus restorano lankytojų aptarnavimas – visi yra laukiami KFC ir visi nusipelno skanaus traškaus patiekalo. - Maisto ruošimas ir užsakymai. Taip, Tu dirbsi su garsiuoju 11-os žolelių ir prieskonių mišiniu! - Smulkūs krovos darbai – dirbame kaip komanda, todėl retkarčiais teks padėti kolegoms priimti užsakymus ir juos sudėlioti į vietas.
  • - Dirbsi tarptautinėje ir pripažintoje kompanijoje. - Turėsi visas galimybes tapti savo srities profesionalu su galimybe augti. - Turėsi šaunią ir motyvuotą komandą. - Turėsi lanksčias darbo valandas (juk kartais reikia nueiti pas gydytoją ar aplankyti draugus). - Siūlome Apollo Group nuolaidas.
  • Darbas pamainomis - Pilnas etatas
  • Šiauliai

REIKALAVIMAI

- Tikimės, kad dirbai, kur kokybė ir greitis ruošiant maistą yra standartas. - Esi punktualus – mes tikimės, kad nevėluosi į darbą, o ir paskirtas užduotis atliksi per sutartą laiką. - Lengvai bendrauji. Tikriausiai turėsi ne tik komunikuoti su klientais, bet ir paklausyti kolegos istorijos apie jo juokingą katiną ar naują TV serialą. - Gebi organizuoti savo ir komandos darbus – tikimės, kad padėsi kolegai, kai iškils problema ir nepamirši, kad mes siekiame bendro tikslo. - Esi pastabus detalėms – mes tikime, kad kokybė prasideda nuo detalių. - Jauti didelį atsakomybės už atliekamą darbą jausmą ir nori tobulėti – mes nuolat augame ir tikimės, jog to paties trokšti ir Tu.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo Group – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, kurią vienija geras maistas, sportas ir pramogos. Mūsų šeimą vienyja tokie prekės ženklai kaip: O‘Learys sporto barai ir restoranai, Apollo boulingai, Apollo kino teatrai bei filmų distribucija, KFC restoranų tinkas ir Vapiano. FC ne tik restoranų tinklas. Tai – ypatingo žmogaus ryžto, drąsos, užsispyrimo, tikėjimo savo jėgomis istorija, kuria pasididžiuodami dalinamės su visais savo svečiais. KFC restoranų tinklas įsteigtas 1930 m. kovo 20 d. Esame vienas iš pirmaujančių maitinimo paslaugų tiekėjų pasaulyje. Šiuo metu turime beveik 23 000 restoranų net 137 šalyse. Ir tai tik pradžia. Prisijunk prie mūsų augančio kolektyvo!

Pamainos vadybininkas (-ė) KFC restorane, Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI