Pamainos vadybininkas (-ė) KFC restorane

  • Nuo 950 EUR prieš mokesčius
  • Atėjęs (-usi) pas mus būsi atsakingas (-a) už: - Kokybiško darbo užtikrinimą – padėsi kolegoms sklandžiai įvykdyti užduotis, pamokysi triukų, kurie palengvins jų darbą. - Švaros ir kokybės užtikrinimą darbe – mes tikimės, kad užtikrinsi aptarnavimo, gamybos ir kokybės standartų laikymąsi, prisidėsi prie įrangos ir patalpų švaros ir likučių sužiūrėjimo. - Malonų restorano lankytojų aptarnavimą – visi yra laukiami KFC ir visi nusipelno skanaus traškaus patiekalo. - Maisto ruošimą ir užsakymus. Taip, Tu dirbsi su garsiuoju 11-os žolelių ir prieskonių mišiniu! - Smulkius krovos darbus – dirbame kaip komanda, todėl retkarčiais teks padėti kolegoms priimti užsakymus ir juos sudėlioti į vietas.
  • Ateiti pas mus verta, nes: - Dirbsi tarptautinėje ir pripažintoje kompanijoje. - Įgausi ir tobulinsi savo patirtį – pirmiausiai aukštesnes pozicijas siūlome esamiems darbuotojams ir tik tada ieškome naujų. - Turėsi visas galimybes kelti kompetencijas – jei nori judėti į priekį greitai kaip vėjas, mes suteiksime Tau visas sąlygas tai padaryti! - Dalyvausi mokymuose ir tapsi tikru savo srities sensėjumi. - Turime naują ir stabilią komandą. Taip, mes dėvime uniformas, tačiau po jomis slepiasi kūrybingos ir įdomios asmenybės su įvairiausiais hobiais ir pomėgiais. Čia Tu visada gali būti originalus! - Siūlome lanksčias darbo valandas – kartais tiesiog privalai nuvykti į mamos ar tėčio gimtadienį, tiesa? - Mes turime Apollo Grupės darbuotojų lojalumo programą, kuri suteiks gerų nuolaidų visuose Apollo Group tinklo restoranuose ir ne tik.
  • Darbas pamainomis -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Tu: - Dirbai, kur kokybė ir greitis ruošiant maistą yra standartas. - Esi punktualus – mes tikimės, kad nevėluosi į darbą, o ir paskirtas užduotis atliksi per sutartą laiką. - Lengvai bendrauji. Tikriausiai turėsi ne tik komunikuoti su klientais, bet ir paklausyti kolegos istorijos apie jo juokingą katiną ar naują TV serialą. - Gebi organizuoti savo ir komandos darbus – tikimės, kad padėsi kolegai, kai iškils problema ir nepamirši, kad mes siekiame bendro tikslo. - Esi pastabus detalėms – mes tikime, kad kokybė prasideda nuo detalių. - Jauti didelį atsakomybės už atliekamą darbą jausmą ir nori tobulėti – mes nuolat augame ir tikimės, jog to paties trokšti ir Tu.

APIE KOMPANIJĄ

KFC yra ne tik restoranų tinklas. Tai – ypatingo žmogaus ryžto, drąsos, užsispyrimo, tikėjimo savo jėgomis istorija, kuria pasididžiuodami dalinamės su visais savo svečiais. KFC restoranų tinklas įsteigtas 1930 m. kovo 20 d. Esame vienas iš pirmaujančių maitinimo paslaugų tiekėjų pasaulyje. Šiuo metu turime beveik 23 000 restoranų net 137 šalyse. Ir tai tik pradžia. Prisijunk prie mūsų augančio kolektyvo!

Pamainos vadybininkas (-ė) KFC restorane, APL RESTAURANTS AKR, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS