Pamainos vadovas (-ė)

  • 700 - 800 EUR Į Rankas
  • Darbo pobūdis: - Organizuoti ir kontroliuoti komandos darbą; - Formuoti ir įgyvendinti tikslus; - Operatyviai bendradarbiauti su kolegomis; - Būti šalia mūsų svečių ir siekti maksimaliai išpildyti lūkesčius bei suteikti įsimintiną patirtį; - Vadovautis O'Learys svečių aptarnavimo standartu.
  • Būti „O'Learys“ darbuotoju - tai kartu su komanda vystyti ir plėtoti puikiai pasaulyje žinomą prekės ženklą. Čia tu galėsi jaustis laisvai ir išreikšti save! Čia visi yra vienodai svarbūs ir visi prisideda, kad taptume nugalėtojų komanda!
  • Pamaininis grafikas, trumpa ilga savaitė.
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Degi aistra sportui, myli maistą ir mėgsti bendrauti; - Turi puikius bendravimo, laiko planavimo ir darbo organizavimo įgūdžius; - Esi komandos žaidėjas, kartu sieki tikslų ir stengiesi kiekvieną akimirką svečiui padaryti įsimintiną; - Esi atsakingas, iniciatyvus ir orientuotas į rezultatą; - Turi panašaus darbo patirties.

APIE KOMPANIJĄ

O‘Learys - tai daugybę vertybių turinti išskirtinė ir jauki vieta, kuri vienija įvairiausių sporto šakų sirgalius, šeimas, draugus bei kolegas!

Pamainos vadovas (-ė), O'Learys

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37065990407
SKELBIMAS NEAKTYVUS