Padalinio vadovo (-ės) pavaduotojas (-a) KFC restorane

  • 1.450 - 1.450 EUR prieš mokesčius
  • - Pagalba organizuojant, kontroliuojant ir užtikrinant sklandų restorano darbą; - Aptarnavimo, gamybos ir kokybės standartų laikymosi užtikrinimas; - Įmonės politikų laikymosi užtikrinimas ir ataskaitų ruošimas; - Personalo ugdymas ir motyvavimas; - Darbas restorane vedant ir organizuojant pamainos darbą.
  • - Dirbsi tarptautinėje ir pripažintoje kompanijoje. - Turėsi visas galimybes tapti savo srities profesionalu su galimybe augti. - Turėsi šaunią ir motyvuotą komandą. - Turėsi lanksčias darbo valandas (juk kartais reikia nueiti pas gydytoją ar aplankyti draugus). - Siūlome Apollo Group nuolaidas.
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Žinios apie verslo veikimą ir jo plėtrą; - Noras tobulėti ir mokytis; - Puikūs bendravimo įgūdžiai ir mokėjimas kurti komandą; - Atsakomybė, pozityvumas, orientacija į darbo rezultatus; - Darbo patirtis greito maitinimo restorane būtų privalumas; - Rusų ir/arba anglų kalbų - privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo Group – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, kurią vienija geras maistas, sportas ir pramogos. Mūsų šeimą vienyja tokie prekės ženklai kaip: O‘Learys sporto barai ir restoranai, Apollo boulingai, Apollo kino teatrai bei filmų distribucija, KFC restoranų tinkas ir Vapiano. KFC yra ne tik restoranų tinklas. Tai – ypatingo žmogaus ryžto, drąsos, užsispyrimo, tikėjimo savo jėgomis istorija, kuria pasididžiuodami dalinamės su visais savo svečiais. KFC restoranų tinklas įsteigtas 1930 m. kovo 20 d. Esame vienas iš pirmaujančių maitinimo paslaugų tiekėjų pasaulyje. Šiuo metu turime daugiau nei 25 000 restoranus net 137 šalyse. Ir tai tik pradžia. Prisijunk prie mūsų augančio kolektyvo!

Padalinio vadovo (-ės) pavaduotojas (-a) KFC restorane, Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI