KFC virtuvės herojus (-ė) naujame KFC restorane!

  • 558 - 603 EUR į rankas Nurodytas atlyginimas už pilną etatą trumpiausią ir ilgiausią mėnesiais į rankas (5.00 Eur/val "ant popieriaus"). Papildomai apmokami viršvalandžiai, naktinės valandos (nuo 22:00), šventinės dienos. Taip pat yra galimybė apsimokyti dirbti daugiau zonų ir taip pasikelti darbo užmokestį.
  • Prisijunk prie mūsų, kur Tu būsi atsakingas (-a) už: 🍗 Malonų restorano lankytojų aptarnavimą – visus pasitinkame su šypsena, padedame išsirinkti pačius skaniausius sumuštinius, vištieną ar/ir desertus pagal svečio poreikį bei profesionaliai surenkame užsakymus. ARBA / IR 🍗 Sočiųjų mūsų sumuštinių bei bulvyčių gamybą – savo rankomis darome stebuklus, kurie vėliau tampa Twister, Box Master tortilijomis, Zinger, Grander Texas ir kitais sumuštiniais bei prižiūrime bulvytes, kad jos visada būtų TO-BU-LOS. ARBA / IR 🍗 Vištienos paniravimą bei kepimą – šioje zonoje dirbantys kolegos žino pačias didžiausias KFC paslaptis! Jie taip pat daro stebuklus be kurių nebūtų nei vieno mūsų patiekalo, prižiūri savo darbo vietą ir.... dirba su GARSIUOJU, PASLAPTINGUOJU 11-likos žolelių ir prieskonių mišinu! BEI 🍗 Smulkius krovos darbus – esame komanda, todėl gavus užsakymus visi dirbame išvien! 🍗 Gerą nuotaiką darbe – be magijos virtuvėje Tavęs laukia šaunūs kolegos, komandos pasisėdėjimai, todėl būk pasiruošęs (-usi) tapti didelės KFC šeimos nariu (-e)!
  • Įdomų ir perspektyvų darbą sėkmingai veikiančioje tarptautinėje kompanijoje; Nuolatinį profesinį tobulėjimą ir mokymus; Pozityvią, draugišką ir kūrybingą komandą.
  • Lankstus darbo grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 / 0.25 etato
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Didelis atsakomybės už atliekamą darbą jausmas – mes nuolat augame ir tikimės, jog to paties trokšti ir Tu. Geri bendravimo įgūdžiai su kolegomis. Mes tikime, kad darbas - ne tik buvimas savo srities profesionalu, bet ir geros komandos dalimi.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo Group – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, kurią vienija geras maistas, sportas ir pramogos. Mūsų šeimą vienyja tokie prekės ženklai kaip: O‘Learys sporto barai ir restoranai, Apollo boulingai, Apollo kino teatrai bei filmų distribucija, KFC restoranų tinkas ir Vapiano. KFC ne tik restoranų tinklas. Tai – ypatingo žmogaus ryžto, drąsos, užsispyrimo, tikėjimo savo jėgomis istorija, kuria pasididžiuodami dalinamės su visais savo svečiais. KFC restoranų tinklas įsteigtas 1930 m. kovo 20 d. Esame vienas iš pirmaujančių maitinimo paslaugų tiekėjų pasaulyje. Šiuo metu turime jau daugiau nei 25 000 restoranų net 137 šalyse. Ir tai tik pradžia. Prisijunk prie mūsų augančio kolektyvo!

KFC virtuvės herojus (-ė) naujame KFC restorane!, Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS