Indų plovėja (-s) Vapiano restorane

  • 4,33 - 4,5 EUR prieš mokesčius
  • Tavo atsakomybės: ✔ Plauti indus indų plovimo mašina ir rankomis; ✔ Palaikyti salės ir virtuvės švarą dienos bėgyje; ✔ Prižiūrėti švarą savo darbo vietoje; ✔ Operatyviai bendradarbiauti su kolegomis.
  • Lankstų darbo grafiką; Maitinimą pamainos metu; Jaunatvišką, draugišką ir linksmą kolektyvą; Kavos puodelį - gerai darbo dienos pradžiai.
  • Slenkantis darbo grafikas - Pilnas etatas
  • Vilnius, Ozo g. 18, Vilnius 08243

REIKALAVIMAI

Prisijunk prie Vapiano, jei tu: - Atsakingai žiūri į atlekiamą darbą; - Turi panašios darbo patirties (privalumas); - Gali dirbti pamainomis pilnu etatu.

APIE KOMPANIJĄ

„Vapiano“ – tai itališko stiliaus šviežios kasdieniškos virtuvės restoranai, kurių yra visame pasaulyje. „Vapiano“ restoranų yra 5 žemynuose, 31 šalyje. Sparčiai plečiamės ir todėl labai džiaugiamės kiekvienu nauju šeimos nariu! Jei myli itališką maistą ir mėgsti gaminti arba mėgsti bendrauti - Tu esi labai laukiamas prisijungti prie mūsų, kandangi viso kito išmokysime! „Apollo Group“ tapo didžiausia pramogų grupe Baltijos šalyse. Be kino teatrų „Apollo” Baltijos šalyse ir Suomijoje valdo 18 jaukių knygynų, 13 modernių kino teatrų, 9 „Blender“ sulčių kavines, 3 „Ice-Café“ ledų kavines, 9 „Vapiano“ restoranus, 8 „O’Learys“ sporto ir pramogų centrus ir 17 KFC restoranų.

Indų plovėja (-s) Vapiano restorane, Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI
KANDIDATUOTI