Barmenas (-ė) - Padavėjas (-a) Apollo boulinge 0.5 etatu

  • Nuo 280 EUR į rankas Turime motyvacinę sistemą - priedus už pardavimus
  • Kviečiame prisijungti prie Apollo boulingo šaunaus kolektyvo! Šiuo metu ieškome darbštaus barmeno (-ės) - padavėjo (-s). Jei ieškai darbo vietos, kurioje turėtum laisvę tobulėjimui, mokymus, darbo, kuris nevirstų rutina, nieko nelauk - atsiųsk savo CV! Ir mes TIKRAI TAU paskambinsime! Mes pažadame pagalbą ir palaikymą darbo pradžioje, kai to labiausiai reikia. 😊 - Buti šalia mūsų svečių ir siekti maksimaliai išpildyti lūkesčius bei suteikti įsimintiną patirtį. - Greitai ir draugiškai reaguoti į svečių prašymus; - Prižiūrėsi švarą savo darbo vietoje ir svečių aplinkoje.
  • Sąžiningai apskaičiuotą darbo užmokestį už atliktą darbą; Maitinimą darbo metu; Pozityvią, draugišką ir kūrybingą komandą; Visas socialines garantijas ir geras darbo sąlygas.
  • Pusė etato
  • Klaipėda Taikos pr. 61, Klaipėda 91182
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Esi komandos žaidėjas, kartu sieki tikslų ir stengiesi kiekvieną akimirką svečiui padaryti įsimintiną; - Esi komunikabilus ir paslaugus; - Turi panašios darbo patirties? Tai didelis privalumas! Bet neturinčius - išmokysime. - Nori dirbti 0.5 etatu, slenkančiu grafiku.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo boulingas - žaidimai, pramogos, koncertai, geri užkandžiai ir ypatingas gėrimų meniu. Čia boulingo partija virsta vakarėliu, o kolegos tampa šeima. Prisijunk, nes mes visi už! „Apollo Group“ tapo didžiausia pramogų grupe Baltijos šalyse. Be kino teatrų „Apollo” Baltijos šalyse ir Suomijoje valdo 18 jaukių knygynų, 13 modernių kino teatrų, 9 „Blender“ sulčių kavines, 3 „Ice-Café“ ledų kavines, 9 „Vapiano“ restoranus, 8 „O’Learys“ sporto ir pramogų centrus ir 17 KFC restoranų.

Barmenas (-ė) - Padavėjas (-a) Apollo boulinge 0.5 etatu, Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS