Barmenas (-ė)

  • Nuo 420 EUR prieš mokesčius Dirbant 0.5 etatu
  • Būsi atsakingas už: 🏈 Gėrimų meniu išmanymą, svečių konsultavimą esant poreikiui; 🏈 Gėrimų gamybą pagal užsakymus; 🏈 Švarą bei tvarką savo darbo vietoje; 🏈 Greitą ir draugišką reaguotą į svečių prašymus vadovautis O'Learys svečių aptarnavimo standartu.
  • Prie darbuotojo poreikių derinamas grafikas Maitinimas, apranga priemonės bei infrastruktūra Garantijos – laiku mokamas atlyginimas Privilegijos pramogoms
  • Darbas vakarais ir savaitgaliais - Pusė etato
  • Vilnius Ozo g. 25
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Prisijunk prie O'Learys komandos, jei tu: 🏈 Degi aistra sportui, myli maistą ir mėgsti bendrauti; 🏈 Esi komandos žaidėjas, kartu sieki tikslų ir stengiesi kiekvieną akimirką svečiui padaryti įsimintiną; 🏈 Turi galimybę dirbti vakarais ir savaitgaliais 0.5 etatu; 🏈 Esi atsakingas, pozityvus, orientuotas į puikius darbo rezultatus; 🏈 Jei turi patirties – tai didelis privalumas! Bet visko galime ir išmokyti.

APIE KOMPANIJĄ

O‘Learys - tai daugybę vertybių turinti išskirtinė ir jauki vieta, kuri vienija įvairiausių sporto šakų sirgalius, šeimas, draugus bei kolegas! „Apollo Group“ tapo didžiausia pramogų grupe Baltijos šalyse. Be kino teatrų „Apollo” Baltijos šalyse ir Suomijoje valdo 18 jaukių knygynų, 13 modernių kino teatrų, 9 „Blender“ sulčių kavines, 3 „Ice-Café“ ledų kavines, 9 „Vapiano“ restoranus, 8 „O’Learys“ sporto ir pramogų centrus ir 17 KFC restoranų.

Barmenas (-ė), Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS