Atviros virtuvės darbuotojas (-a) (makaronai)

  • 550 - 800 EUR į rankas Nurodyta suma yra preliminari. Atlyginimas sutartinis pagal asmeninius gebėjimus, patirtį ir t.t.
  • - Vapiano tavęs laukia darbas atviroje virtuvėje, maisto gamyba, bendravimas su restorano svečiais.
  • - Linksmas ir draugiškas kolektyvas; - Mokymai, kad taptumėte savo srities profesionalu (-e); - Galimybę savo karjerą pradėti mūsų restorane (priimame ir asmenis be patirties)!
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius 09307

REIKALAVIMAI

- Sąžiningumas; - Punktualumas; - Greita orientacija; - Komunikabilumas; - Noras dirbti. Privalumai: - Anglų / rusų kalbų mokėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo Group – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, kurią vienija geras maistas, sportas ir pramogos. Mūsų šeimą vienyja tokie prekės ženklai kaip: O‘Learys sporto barai ir restoranai, Apollo boulingai, Apollo kino teatrai bei filmų distribucija, KFC restoranų tinkas ir Vapiano. „Kas eina lėtai, eina saugiai ir eina toli“ (Chi va piano, va sano e va lontano): anot italų patarlės, jeigu į gyvenimą žiūrite paprastai, esate atsipalaidavęs, gyvensite sveikiau ir ilgiau. Tai yra būtent tas požiūris į gyvenimą, kuris kiekvieną dieną Jus pasitinka restorane „Vapiano“. Jis artimas tiek mūsų svečiams, tiek darbuotojams – vapianistams. Ir taip buvo visada – nuo pat 2002-ųjų spalio 22 dienos, kai Hamburge duris atvėrė pirmasis restoranas „Vapiano“. Po dvejų metų steigėjai nusprendė pasinaudoti franšizės koncepcija ir atidaryti daugiau tokių restoranų. Šiandien pasaulyje – beveik 160 „Vapiano“ restoranų 26 skirtingose šalyse, 4 žemynuose, o dar daugiau jų planuojama atidaryti ateityje! www.vapiano.lt Esame dinamiški ir ambicingi. Jeigu turi šias savybes ir esi pasiruošęs (-usi) augti kartu su mumis, prisijunk prie komandos!

Atviros virtuvės darbuotojas (-a) (makaronai), Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI