Aptarnaujantis personalas Vapiano restorane - patirtis nebūtina!

  • 918 - 1.252 EUR prieš mokesčius
  • Tavo atsakomybės: - Su šypsena veide pasitikti svečius ir priimti užsakymus; - Atsakingai pasirūpinti užsakymais išsinešimams bei išvežimams per kurjerius; - Su meile paruošti gėrimus bare bei pateikti mūsų nuostabius desertus; - Rūpestingai prižiūrėti tvarką ir švarą restorano salėje bei bare.
  • - Lankstus darbo grafikas; - Jaunatviškas, draugiškas ir linksmas kolektyvas; - Kavos puodelis - gerai darbo dienos pradžiai.
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Ozo g. 18
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Prisijunk prie Vapiano, jei tu: - Esi komunikabilus, iniciatyvus ir atsakingas; - Nenustygsti vietoje ir visada nori veikti; - Gebi sklandžiai dėstyti mintis taisyklinga lietuvių kalba; - Gali susikalbėti anglų kalba (rusų kalba didelis privalumas); Gali dirbti pilnu etatu, slenkančiu grafiku.

APIE KOMPANIJĄ

"Vapiano“ – tai restoranų tinklas, kurio koncepcija – šviežia kasdieniška virtuvė. Meniu pagrindas yra tikri ir paprasti itališkos virtuvės patiekalai – picos, makaronai, salotos, užkandžiai ir desertai. Šviežumui ir produktų kokybei skiriame ypatingą dėmesį, todėl esame vadinami „Šviežumo namais“. „Apollo Group“ tapo didžiausia pramogų grupe Baltijos šalyse. „Apollo” Baltijos šalyse ir Suomijoje valdo 18 knygynų, 13 modernių kino teatrų, 10 „Blender“ kavinių, 2 „Ice-Café“ kavines, 9 „Vapiano“ restoranus, 6 „O’Learys“ sporto ir pramogų centrus ir 21 KFC restoraną.

Aptarnaujantis personalas Vapiano restorane - patirtis nebūtina!, Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS