Aptarnaujantis personalas darbui KFC restorane

  • Nuo 642 EUR prieš mokesčius Mokamas valandinis atlyginimas - 4 Eur/val
  • - Malonus restorano lankytojų aptarnavimas – visi yra laukiami KFC ir visi nusipelno skanaus traškaus patiekalo. - Maisto ruošimas ir užsakymas. Taip, Tu dirbsi su garsiuoju 11-os žolelių ir prieskonių mišiniu! - Smulkūs krovos darbai – dirbame kaip komanda, todėl retkarčiais teks padėti kolegoms priimti užsakymus ir juos sudėlioti į vietas.
  • - Dirbsi tarptautinėje ir pripažintoje kompanijoje. - Turėsi visas galimybes tapti savo srities profesionalu su galimybe augti. - Lanksčias darbo valandas – kartais tiesiog privalai nuvykti iki močiutės
  • Priklauso nuo susitarimo (esame lankstūs, todėl mielai aptarsime Tavo prisijungimo galimybes pokalbio metu). - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 / 0.25 etato
  • Šiauliai

REIKALAVIMAI

- Geri bendravimo įgūdžiai. Tikriausiai turėsi ne tik komunikuoti su klientais, bet ir paklausyti kolegos istorijos apie jo juokingą katiną ar naują TV serialą. - Didelis atsakomybės už atliekamą darbą jausmas – mes nuolat augame ir tikimės, jog to paties trokšti ir Tu. - Gebėjimas dirbti komandoje – greičiausiai rasi čia naujų draugų ir laikui bėgant KFC jausiesi tarsi antruosiuose namuose.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo Group – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, kurią vienija geras maistas, sportas ir pramogos. Mūsų šeimą vienyja tokie prekės ženklai kaip: O‘Learys sporto barai ir restoranai, Apollo boulingai, Apollo kino teatrai bei filmų distribucija, KFC restoranų tinkas ir Vapiano. KFC yra ne tik restoranų tinklas. Tai – ypatingo žmogaus ryžto, drąsos, užsispyrimo, tikėjimo savo jėgomis istorija, kuria pasididžiuodami dalinamės su visais savo svečiais. KFC restoranų tinklas įsteigtas 1930 m. kovo 20 d. Esame vienas iš pirmaujančių maitinimo paslaugų tiekėjų pasaulyje. Šiuo metu turime beveik 23 000 restoranų net 137 šalyse. Ir tai tik pradžia. Prisijunk prie mūsų augančio kolektyvo!

Aptarnaujantis personalas darbui KFC restorane, Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI