Aptarnaujantis personalas (darbas naujai atsidarančiame KFC restorane)! 🍗

  • 835 EUR prieš mokesčius Atlygis kyla priklausomai nuo patirties. Didelės galimybės kilti karjeros laiptais ir aiškus karjeros planas. Mokami bonusai.
  • Tu būsi atsakingas (-a) už: 🍗 Malonų restorano lankytojų aptarnavimą – visus pasitinkame su šypsena, padedame išsirinkti pačius skaniausius sumuštinius, vištieną ar/ir desertus pagal svečio poreikį bei profesionaliai surenkame užsakymus. ARBA / IR 🍗 Sočiųjų mūsų sumuštinių bei bulvyčių gamybą – savo rankomis darome stebuklus, kurie vėliau tampa Twister, Box Master tortilijomis, Zinger, Grander Texas ir kitais sumuštiniais bei prižiūrime bulvytes, kad jos visada būtų TO-BU-LOS. ARBA / IR 🍗 Vištienos paniravimą bei kepimą – šioje zonoje dirbantys kolegos žino pačias didžiausias KFC paslaptis! Jie taip pat daro stebuklus be kurių nebūtų nei vieno mūsų patiekalo, prižiūri savo darbo vietą ir.... dirba su GARSIUOJU, PASLAPTINGUOJU 11-likos žolelių ir prieskonių mišinu! BEI 🍗 Smulkius krovos darbus – esame komanda, todėl gavus užsakymus visi dirbame išvien! 🍗 Gerą nuotaiką darbe – be magijos virtuvėje Tavęs laukia šaunūs kolegos, bendro pasisėdėjimai, todėl būk pasiruošęs (-usi) tapti didelės KFC komandos nariu (-e)! Tavęs laukia keturių savaičių trukmės mokymai, kurie vyktų Šiauliuose. Pasirūpinsime Tavo apgyvendinimo išlaidomis viso laikotarpio metu. Kandidatuok ir daugiau papasakosime telefonu.
  • Lanksčios darbo valandos, Nemokami pietūs bei nuolaidos ne darbo metu, Stiprūs mokymai, todėl patirtis nebūtina.
  • Priklauso nuo susitarimo (esame lankstūs, todėl mielai aptarsime Tavo prisijungimo galimybes pokalbio metu). - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

- Geri bendravimo įgūdžiai. Tikriausiai turėsi ne tik komunikuoti su klientais, bet ir paklausyti kolegos istorijos apie jo juokingą katiną ar naują TV serialą. - Didelis atsakomybės už atliekamą darbą jausmas – mes nuolat augame ir tikimės, jog to paties trokšti ir Tu. - Gebėjimas dirbti komandoje – greičiausiai rasi čia naujų draugų ir laikui bėgant KFC jausiesi tarsi antruosiuose namuose.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo Group – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, kurią vienija geras maistas, sportas ir pramogos. Mūsų šeimą vienyja tokie prekės ženklai kaip: O‘Learys sporto barai ir restoranai, Apollo boulingai, Apollo kino teatrai bei filmų distribucija, KFC restoranų tinkas ir Vapiano. Esame dinamiški ir ambicingi. Jeigu turi šias savybes ir esi pasiruošęs (-usi) augti kartu su mumis, prisijunk prie komandos!

Aptarnaujantis personalas (darbas naujai atsidarančiame KFC restorane)! 🍗, Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI
KANDIDATUOTI