Aptarnaujantis personalas ( barmenas (-ė) / salės darbuotojas (-a) / kasininkas (-ė)

  • 500 - 700 EUR į rankas Nurodytas suma yra preliminari. Atlyginimas sutartinis pagal gebėjimus, patirtį ir pan.
  • Vapiano restorano aptarnaujantis personalas gali užimti vieną iš pozicijų: - salės darbuotojas (-a) - prižiūri tvarką restorano erdvėse, atlieka kai kuriuo valymo darbus, dalinai aptarnauja svečius, ir pan.; - barmenas (-ė) - tiesiogiai aptarnauja svečius prie baro, gamina kavas, kokteilius, rekomenduoja vynus, patiekia desertus, taip pat dalinai aptarnauja svečius prie šalia esančių staliukų, ir pan.; - kasininkas (-ė) - pirmasis ir paskutinis asmuo, kuris pasitinka ir išlydi svečius, paaiškina kaip, kas vyksta ir kur, ką rasti restorane, priima mokėjimus, ir pan.
  • - Lankstus darbo grafikas; - Mokymai tiek turintiems patirties, tiek naujiems specialistams; - Draugiška ir motyvuota komanda.
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius 09307

REIKALAVIMAI

Noras dirbti, energingumas, atsakingumas, komunikabilumas, darbo tempas. Privalumai: anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo Group – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, kurią vienija geras maistas, sportas ir pramogos. Mūsų šeimą vienyja tokie prekės ženklai kaip: O‘Learys sporto barai ir restoranai, Apollo boulingai, Apollo kino teatrai bei filmų distribucija, KFC restoranų tinkas ir Vapiano. „Vapiano“ restoranai siūlo greitai ir šviežiai paruoštų italų virtuvės patiekalų. Maistas čia gaminamas pagal autentiškus receptus ir tik iš aukštos kokybės itališkų produktų. „Vapiano“ virtuvė yra atvira, patiekalai ruošiami prieš restorano svečių akis, todėl jie gali improvizuoti ir drąsiai sakyti savo pageidavimus virėjams. Šviežių prieskonių vazonėliai ant stalų – ne tik puošmena. Restorano svečiai gali pasigardinti patiekalus pagal savo skonį. Esame dinamiški ir ambicingi. Jeigu turi šias savybes ir esi pasiruošęs (-usi) augti kartu su mumis, prisijunk prie komandos!

Aptarnaujantis personalas ( barmenas (-ė) / salės darbuotojas (-a) / kasininkas (-ė), Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI