VYRIAUSIOJI BUHALTERĖ (-IS) (KAUNAS)

  • 2.000 - 2.200 EUR prieš mokesčius
  • Darbo pobūdis Prižiūrėti apskaitos skyriaus kasdienes veiklos operacijas, taip pat ir mėnesio ir metų uždarymus, teikti mokesčių deklaracijas. Vadovauti finansų skyriui ir bendradarbiauti su kitų skyrių vadovais. Pagrindinės pareigos: - Teikti mėnesio pabaigos uždarymo ir visas kitas reikalingas valdymo ataskaitas; - Mokėtinų ir gautinų sumų valdymas - Grynųjų pinigų apskaita; - Ataskaitų ir deklaracijų teikimas valstybinėms institucijoms; - Finansinės atskaitomybės sudarymas; - Dalyvavimas įmonės audito procese; - Kitos, su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.
  • Tarptautiniai mokymai Draugiškas, jaunatviškas kolektyvas Naujas viešbutis
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Reikalavimai: - 2 metų ir ilgesnė buhalterinės apskaitos darbo patirtis; - Gebėjimas analizuoti sudėtingą finansinę informaciją ruošti ataskaitas, prognozes; - Gebėjimas valdyti didelės apimties duomenis, apibendrinti, pagrįsti ir priimti sprendimus; - Problemų sprendimo įgūdžiai, įskaitant gebėjimą efektyviai išspręsti bet kurią problemą bendradarbiaujant; - Stiprūs organizaciniai, planavimo ir analitiniai įgūdžiai; - Gebėjimas taikyti šiuolaikines informacines technologijas, inovatyvumas, puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel - pažengęs vartotojas). - Loginis ir analitinis mąstymas, žingeidumas, kruopštumas, atsakomybė; - Mokėti anglų kalbą.

APIE KOMPANIJĄ

MOXY Kaunas Center – tai netrukus duris atversiantis 175 kambarių viešbutis, kuris pasižymi linksmumu, ryškumu bei stiliumi. Viešbutis įsikurs Kauno miesto centre – šalia Laisvės alėjos. Ši lokacija būsimiems svečiams gali pasiūlyti ne tik pramogas, gausų restoranų ar parduotuvių pasirinkimą, bet ir naktines pramogas. Pagrindinė „Moxy“ ambicija – būti pirmuoju šioje industrijoje teikiančiu nepamirštamus įspūdžius, stilingas erdves ir leidžiančiu pasijausti laisvai. „Moxy“ suteiks daugiau nei kambarį – „Moxy“ suteiks erdvę linksmintis.

VYRIAUSIOJI BUHALTERĖ (-IS) (KAUNAS), Apex Alliance Hotel Management

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų