VIEŠBUČIO INŽINIERIUS (KAUNAS)

  • 1.300 - 1.600 EUR prieš mokesčius
  • Kaip viešbučio inžinierius būsite atsakingas už visų kasdienės viešbučio pastato techninės priežiūros aspektų valdymą, įskaitant įrangą, įrankius ir visą viešbučio infrastruktūrą. Koordinuosite ir vykdysite įprastus, prevencinius ir skubius interjero ir eksterjero techninės priežiūros ir remonto darbus, siekiant užtikrinti optimalų viešbučio veiklos veiksmingumą ir ekonomiškumą bei svečių aptarnavimo ir tvarumo standartų įgyvendinimą ir palaikymą visame viešbutyje. Pagrindinės pareigos - Vadovauja visos su šaldymu, ŠVOK, santechnika, vandens apdorojimu, elektrinėmis ir apsaugos nuo gaisro sistemomis susijusios įrangos diegimui ir techninei priežiūrai. - Prižiūri ir eksploatuoja įrangą užtikrindamas optimalų veiksmingumą, efektyvumą ir saugumą. - Prižiūri techninės priežiūros užduotis, darbų užsakymus ir specialius projektus, užtikrindamas savalaikį ir tikslų jų įvykdymą. - Sudaro ir vadovauja veiksmingai patalpų techninės priežiūros programai. - Užtikrina atitiktį visoms inžinerijos skyriaus politikoms, standartams ir procedūroms. - Valdo skyriaus kontroliuojamas išlaidas, siekdamas pasiekti arba viršyti biudžete numatytus tikslus. - Tikrina ir įvertina patalpų fizinę būklę ir nusprendžia, kokio pobūdžio darbai reikalingi. - Organizuoja ir teikia papildomas paslaugas, tokias kaip dažymas, remonto darbai, renovacijos, įrengimų ir įrangos keitimas. - Pagal reikalavimus veda tikslius žurnalus ir įrašus. - Padeda veiksmingai planuoti ir įvertinti prevencines techninės priežiūros programas. - Nedelsdamas tenkina svečio aptarnavimo poreikius ir užtikrina, kad svečiai būtų aptarnaujami profesionaliai, efektyviai, greitai ir mandagiai, laikantis viešbučio standartų. - Stebi ir užtikrina apsaugos nuo gaisro ir pranešimo sistemas, vykdo periodines sistemų patikras. - Vykdo darbui atlikti ruošiamų medžiagų kontrolę pagal metinį veiklos biudžetą.
  • Tarptautinio tinklo apmokymai Apgyvendinimo nuolaidos MARRIOTT tinklo viešbučiuose visame pasaulyje Draugiškas, jaunatviškas kolektyvas
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Pažangios pastatų valdymo arba inžinerijos žinios. - 2 metų patirtis inžinerijos ir techninės priežiūros arba susijusioje profesinėje srityje. - Pageidautina kvalifikacija arba aukštasis išsilavinimas elektrotechnikos arba civilinės inžinerijos srityje. - Darbo su pastatų valdymo sistemomis (BMS), aušinimo ir šildymo sistemomis patirtis – privalumas. - Kompiuterinės programinės įrangos, įskaitant „Microsoft Office“ („Excel“, „Word“ ir „Outlook“), išmanymas. - Galimybė reaguoti į skubius pagalbos iškvietimus po darbo valandų. - Geri bendravimo įgūdžiai. - Pasiryžimas užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo lygį. - Mokėti anglų kalbą.

APIE KOMPANIJĄ

MOXY Kaunas Center – tai netrukus duris atversiantis 175 kambarių viešbutis, kuris pasižymi linksmumu, ryškumu bei stiliumi. Viešbutis įsikurs Kauno miesto centre – šalia Laisvės alėjos. Ši lokacija būsimiems svečiams gali pasiūlyti ne tik pramogas, gausų restoranų ar parduotuvių pasirinkimą, bet ir naktines pramogas. Pagrindinė „Moxy“ ambicija – būti pirmuoju šioje industrijoje teikiančiu nepamirštamus įspūdžius, stilingas erdves ir leidžiančiu pasijausti laisvai. „Moxy“ suteiks daugiau nei kambary – „Moxy“ suteiks erdvę linksmintis. Minimalistiniai dizaino elementai kartu su bendromis pramogų ir baro erdvėmis – viso to centre, sutiekia galimybes užmegzti naujas pažintis, bendrauti ir gerai leisti laiką.

VIEŠBUČIO INŽINIERIUS (KAUNAS), Apex Alliance Hotel Management

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų