Rinkodaros ir socialinių tinklų komunikacijos specialistas (-ė)

  • Nuo 1.000 EUR į rankas
  • *Jei talentas ir profesionalumas rinkodaroje ir komunikacijoje yra antras Tavo vardas; *Jei turi naujų idėjų kaip dirbti su prekės ženklais, įgyvendinti komunikacijos strategiją; *Žinai kaip komunikuoti prekės ženklus socialiniuose tinkluose, turi gilumį socialinių tinklų veikimo principų išmanymą; *Išmanai kas yra prekės ženklų komunikacijos sprendimai prekybos vietose (Trade Marketing); *Jei vaizduotė ir kūrybiškumas yra Tavo gyvenimo variklis, kuris padės kurti naujų produktų idėjas ir jas realizuoti; *Turi viziją, kaip formuoti įmonės prekės ženklų įvaizdį; *Esi analitiškas, gebi ir žinai kam reikalinga rinkos duomenų analizė ir operatyvus reagavimas į konkurentų veiksmus; *"Draugauji" su skaičiais ir žinai kaip administruoti biudžetą - TUOMET VOLFAS ENGELMAN IEŠKO BŪTENT TAVĘS! Būtum atsakingas: Už priskirtų prekės ženklų vertės auginimą, jų komunikaciją (Soc. Media + ATL + BTL), naujų produktų įvedimą į rinką bei priskirto prekės ženklų krepšelio vystymą.
  • Mes siūlome labai įdomų darbą, nuolat tobulėjančioje, stiprioje kompanijoje! Plačias atsakomybės ribas, dideles galimybes realizuoti savo idėjas, būti tuo, kuris nebijo iššūkių ir drąsiai juos įveikia. Įvairias motyvacines priemones: galimybę kelti kvalifikaciją, sporto užsiėmimų dalinį finansavimą, motyvacinius renginius ir komandines išvykas ir kt. Galimybę augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės tobulėjimo!
  • 8-17 val. -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mums reikia, kad pasižymėtum puikiu: Socialinių tinklų veikimo principų išmanymu, mokėjimu analizuoti jų statistinius duomenis; Lietuvių ir anglų kalbos žiniomis (taisyklinga gramatika); Vairuotum ir turėtum vairuotojo pažymėjimą (B kategorija). Pageidautina: Darbo patirtis marketingo srityje su FMCG produktais ir/arba sėkminga prekių ženklų tinklų administravimo patirtis.

APIE KOMPANIJĄ

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.

Rinkodaros ir socialinių tinklų komunikacijos specialistas (-ė), AB Volfas Engelman

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS