Gėrimų kupažistas (-ė)

  • Nuo 850 EUR į rankas
  • Pagalbinis darbas prie gėrimų gamybos įrenginių, darbo vietos patikrinimas; (apžiūra, išbandymas ir kita) bei paruošimas darbui; Darbo įrenginių valdymas ir nuolatinė priežiūra darbo metu; Darbo vietos (įrengimų, darbo zonos ir darbo patalpų) techninis, technologinis ir sanitarinis aptarnavimas; Gatavos produkcijos (gėrimų) kontrolė; Žaliavų, medžiagų ir jų pakuočių pergabenimas ir tvarkymas; Technologinių režimų laikymasis bei vykdymas, jų fiksavimas technologiniuose žurnaluose ir kt.
  • Dalinis išlaidų kurui kompensavimas Galimybė kelti kvalifikaciją ir gauti sertifikatus, motyvacinius renginius, išvykas ir kt. Galimybė augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės procesų tobulinimo
  • Darbo laikas PAMAININIS: 6:00 - 14:00 val.; 14:00 - 22:00 val.; 22:00 - 6:00 val. -kai trys pamainos. - Pilnas etatas
  • Kaunas, Kaunakiemio g. 2

REIKALAVIMAI

Aukštesnysis, nebaigtas aukštasis, profesinis Pagrindinis reikalavimas- techniškas, ūkiškas žmogus, kuris nori dirbti, įgauti gamybinės patirties. Pareigingumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas.

APIE KOMPANIJĄ

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.

Gėrimų kupažistas (-ė), AB Volfas Engelman

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI