Vyresnysis mechanikas (-ė)

  • 1.800 - 2.000 EUR į rankas
  • Jums patikėsime UAB "Vakarų krova" įmonėje organizuoti krovos technikos priežiūros, remonto darbus, jūsų atsakomybėje bus darbininkų - mechanikų priežiūra; pildysite technikos, kuro sąnaudų apskaitas; ruošite cheminių medžiagų sąnaudų ataskaitas, vesite techninę dokumentaciją; ruošite naujas krovimo mašinas ir jų technologines įrangas eksploatacijai.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą; Kolegų pagalbą ir karjeros galimybes; Visas socialines garantijas; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • I-V nuo 7 - 16 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Turite aukštąjį arba aukštesnįjį techninį išsilavinimą, elektromechaniko kvalifikacija būtų privalumas. Pageidautina patirtis remonto darbų organizavime. Mechanizmų išmanymas, autotransporto priemonių eksploatavimo taisyklės, remontų atlikimo technologijos, bei patirtis pildant technologinę dokumentaciją.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Vyresnysis mechanikas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS