Vyresnysis įkainotojas (-a)

  • 1.800 - 2.200 EUR į rankas Priklauso nuo patirties
  • Laiku ir kokybiškai atlikti Marine Technology, UAB įmonės gautų projektų paklausimų savikainos skaičiavimus, bei projektų pirminius įvertinimus.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą; Draugišką kolektyvą; bei karjeros galimybes; Kvalifikacijos, tobulėjimo kursus bei motyvuojantį atlyginimą; Susisieksime su pasirinktais kandidatais.
  • Administracinis darbo laikas nuo I-V nuo 7 - 16 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: turite aukštąjį techninį – inžinerinį išsilavinimą; Ne mažesnę kaip 3-iejų metų darbo patirtį gamybos įmonėje inžinerinėse pareigose (darbas susijęs su metalo konstrukcijomis); Išmanote kainodaros bei vadybos pagrindus, dalykinio ir tarptautinio bendravimo etiką; Mokate skaityti ir suprasti įvairaus pobūdžio technologinius brėžinius, techninius dokumentus, standartus; Plieno gaminių gamybą/statybą, Autocad žinias; Analitinį mąstymą, organizuotumą, diplomatiškumą, atsparumą įtampai, korektiškumą, mandagumą, dėmesingumą.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Vyresnysis įkainotojas (-a), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS