Vyr. pardavimų vadybininkas (-ė)

  • 1.600 - 1.600 EUR į rankas
  • Jūs būsite atsakingas (-a) įmonėje Marine Technology' UAB už rinkų analizę, jų segmentus ir projektus; prezentacijų rengimą; ruošimą, derinimą ir teikimą komercinių pasiūlymų užsakovams, dalyvavimą derybose, komercinių užklausų nagrinėjimą pagal gautus dokumentus, jų įvertinimą, projekto biudžeto parengimą ir jo teikimą su savo pastabomis tiesioginiam vadovui; projektų sutarčių rengimą, derinimą bei registravimą el. sistemoje; atstovavimą įmonę vidaus ir išorės audituose.
  • Nuolatinį darbą įmonėje, kuri priklauso vienai didžiausių įmonių grupių Vakarų Lietuvoje; Galimybę toliau tobulėti darbo vietoje, pagalbą ir kolegų konsultacijas pradėjus dirbti; Komandinį darbą, kolegų palaikymą bei karjeros galimybes; Nelaimingų atsitikimų draudimą galiojantį visą parą LT ir visame pasaulyje; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Nuo I - V nuo 7 - 16 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: turite aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą (vadybos, ekonomikos, inžinerijos), išmanote marketingo, derybų, rizikų valdymo principus; įmonės gaminamos produkcijos technologinius procesus ir technines sąlygas; gaminamos produkcijos, kuriai rengiami technologiniai procesai sudėtį; suvokiate darbo imlumo ir medžiagų sunaudojimo normatyvinius reikalavimus; turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius, geras anglų kalbos žinias.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Vyr. pardavimų vadybininkas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS