Vyr. gamybos meistras - technologas

  • 1.400 - 1.800 EUR į rankas
  • Jūs būsite atsakingas (-a) įmonėje Elme transportas' UAB už pastolių montavimo darbus: 1. Pastolių montavimo darbų užsakymų priėmimą, darbų atlikimo organizavimą; 2. Pastatytų pastolių defektaciją, priežiūrą; 3. Bendravimą su užsakovais, naudotojais, darbų saugos atstovais; 4. Ataskaitų ruošimą; 5. Planavimą, skaičiavimą ateinančių projektų.
  • Įgyti patirties vienoje didžiausių laivų statybos įmonių Baltijos šalyse; Kolegų pagalbą adaptacijos laikotarpiu; Karjeros galimybes; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs turite aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą (inžinerinės ar techninės krypties); darbo patirtį montuojant ir demontuojant pastolius; patirtį gamybinėje įmonėje. Pasižymite tokiomis savybėmis kaip darbštumas, atsakingumas, strateginis mąstymas, orientaciją į rezultatą.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Vyr. gamybos meistras - technologas, AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS