Vadybininko asistentas (-ė)

  • 800 - 1.000 EUR į rankas
  • Jūs būsite atsakingas (-a) UAB "Elme transportas" įmonėje už pagalbą vadybininkui dirbant su transporto dokumentais: išlaidų/vežėjų sąskaitų registravimą GAUNAMŲ SĄSKAITŲ registre; išlaidų/vežėjų sąskaitų persiuntimą į INVOICES/SharePoint programoje, jų patvirtinimą; pervežimo dokumentų CMR/važtaraščių suvedimą/Epicor programoje; sąskaitų išrašymą ir persiuntimą užsakovams Epicor programoje bei el. paštu.
  • Karjeros galimybės Draugišką kolegų palaikymą Ilgalaikę sukauptą patirtį dirbant su transportu Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą
  • I-IV 07:00 - 16:00 val. V 07:00 - 15:00 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą arba esate paskutinio kurso studentas (-ė); gebate gerai dirbti Microsoft ir Excel programomis; turite vairuotojo pažymėjimą; savo automobilį.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Vadybininko asistentas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS