Technologas (-ė)

  • 1.100 - 1.400 EUR į rankas Priklauso nuo patirties ir gebėjimo greitai mokytis.
  • Jums patikėsime Vakarų laivų remontas, UAB įmonėje atlikti darbų technologinio proceso vertinimą, vadovaujantis galiojančiais technologiniais dokumentais ir technologiniais procesais; darbų sąmatų rengimas; darbų derinimas su projektų vadovu ir užsakovais; nuolat analizuoti įmonės technologinius procesus; kontroliuoti gamybos/remonto procesą; užtikrinti planinių užduočių įvykdymą.
  • Su darbo rezultatais susietą darbo užmokestį ir karjeros galimybes; Adaptaciją bei kolegų palaikymą ir pagalbą; Papildomą skatinimą už iniciatyvumą ir inovatyvumą; Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį visą parą - visame pasaulyje; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Administracinį darbo laiką I - V nuo 7 - 16 val.; - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Turite aukštąjį arba aukštesnįjį inžinerinį išsilavinimą; gerai kalbate angliškai bei (privalumas suprantate rusiškai); turite panašios darbo patirties; esate įvaldęs (-iusi) darbą kompiuteriu (Excel, Word, AutoCad); skaitote brėžinius; gebate greitai orientuotis ir prisitaikyti; mėgstate skaičiuoti; norite mokytis bei tobulėti. (Arba esate paskutinių kursų inžinerinės krypties studentas).

APIE KOMPANIJĄ

B „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Technologas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS