Technologas (-ė)

  • 800 - 1.200 EUR į rankas Priklausys nuo darbo rezultatų
  • Nuo Jūsų priklausys, kaip sklandžiai ir efektyviai bus organizuota gamyba, kiek tiksliai ir laiku bus parengta technologinė dokumentacija, kaip greitai bus aptiktas ir ištaisytas technologinis brokas, kaip aiškiai Užsakovo reikalavimai bus perteikti gamybininkams.
  • Tobulėti įmonėje Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų Karjeros galimybės
  • I - IV 7 - 16 val., V 7 - 15 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Turite aukštąjį inžinerinės krypties išsilavinimą; Kalbate ir galite susirašinėti anglų kalba; Iš patirties žinote, už ką yra atsakingas technologas. Privalumas: AutoCad ir brėžinių skaitymas. Manote, jog esate kruopštus (-i), atidus (-i), reiklus (-i) sau ir kitiems.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos. Ilgametės patirties, daugiau kaip 1900 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, palankios infrastruktūros ir inovatyvios įrangos dėka, AB „Vakarų laivų gamykla“ grupės įmonės teikia aukštos kokybės paslaugas, sutartais terminais bei už konkurencingą kainą.

Technologas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų