Technologas (-ė)

  • 1.000 - 1.300 EUR į rankas.
  • Nuo Jūsų priklausys, kaip sklandžiai ir efektyviai bus organizuota gamyba, kiek tiksliai ir laiku bus parengta technologinė dokumentacija (brėžiniai, schemos, kortos ir pan.), kaip greitai bus aptiktas ir ištaisytas technologinis brokas, kaip aiškiai Užsakovo reikalavimai bus perteikti gamybininkams.
  • Mes Jums siūlome: Su darbo rezultatais susietą darbo užmokestį; Karjeros galimybes; Papildomą skatinimą už iniciatyvumą ir inovatyvumą; Nelaimingų atsitikimų draudimą visą parą ir visame pasaulyje.
  • I-IV 7:00 - 16:00, V 7:00 - 15:00 -
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs: Turite aukštąjį inžinerinės krypties išsilavinimą; Iš patirties žinote, už ką yra atsakingas technologas; Turite darbo metalo apdirbimo pramonėje patirties; Skaitote ir rengiate brėžinius (AutoCad, Inventor programomis); Susikalbate ir galite susirašinėti anglų kalba; Manote, jog esate kruopštus (-i), atidus (-i), reiklus (-i) sau ir kitiems.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos.

Technologas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 686 261 90
SKELBIMAS NEAKTYVUS