Technikas (-ė) - operatorius (-ė)

  • 1.400 - 1.700 EUR į rankas
  • Jūs būsite atsakingas (-a) Baltic Premator Klaipėda, UAB įmonėje už darbą su nauja plovimo įranga (robotais), darbą su keltuvu, įrangos priežiūra bei remontu.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą Darbą pamainomis bei augimo galimybes Priedą priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Pamaininis - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite profesinį techninį ar aukštesnįjį išsilavinimą; panašios darbo patirties; domitės įvairia technika ir jos veikimo būdais. Taip pat tikimės, kad esate žingeidus, atsakingas ir norintis tobulėti žmogus.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Technikas (-ė) - operatorius (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS