Stropuotojas vairuotojas

  • 830 - 1.000 EUR į rankas Papildomai už viršvalandžius
  • Jums patikėsime detalių ir medžiagų išvežiojimą po teritoriją. Pagamintų konstrukcijų bei pristatytų detalių stropavimą, kuomet jas reikia kelti keliamaisiais įrenginiais ar kitais savaeigiais kėlimo prietaisais.
  • Galimybė tobulėti įmonėje Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų Visos socialinės garantojos
  • - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą; profesinį arba vidurinį išsilavinimą; norą dirbti. Esate atsakingas, sąžiningas ir punktualus. Būtų puiku, jei turėtumėte patirties su kėlimo įranga ir keliamaisiais įrenginiais, autokrautuvo teises ir supratimą apie krovinių kabinėjimą (stropavimą).

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Stropuotojas vairuotojas, AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS