Stividorius (-ė)

  • 1.000 - 1.150 EUR į rankas
  • Jums patikėsime UAB "Vakarų krova" organizuoti ir kontroliuoti su krova susijusius darbus rankomis ir krovos tecnhnika, krovinių pakrovimą į laivus; krovinių išdėstymą bei separavimą laivo triumuose ir sandėliuose.
  • Slenkantį darbo grafiką pamainomis (2 dieninės, 2 naktinės, 3 poilsio dienos); Sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų, mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes; Visas socialines garantijas; Susisieksime tik su pasirnktais kandidatais.
  • Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Mes tikimės, kad Jūs turite aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą; ne mažesnę nei 2-jų metų eksploatacinio darbo patirtį uoste; išmanote uosto krovinių krovos technologijas ir krovos technikos panaudojimo galimybes, jūrinio ir sausumos transporto krovos, krovinių sandėliavimo organizavimą. Privalumas, jei turite padalinio vadovo DSS klausimais pažymėjimą; kėlimo kranų darbų vadovo pažymėjimą; taip pat pasižymite komunikabilumu, gebate savarankiškai planuoti, vadovauti bei organizuoti darbus.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Stividorius (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS