Santechnikas šaltkalvis

  • 2.000 - 3.000 EUR prieš mokesčius Priklauso nuo turimos patirties
  • Jūs būsite atsakingas (-a) įmonėje UAB "Vakarų techninė tarnyba" už vandens, šildymo, suspausto oro, dujų ir kitų technologinių vamzdynų priežiūrą, instaliaciją, avarijų šalinimą bei remonto darbus.
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą galiojantį visą parą ir visame pasaulyje; Galimybę toliau tobulėti darbo vietoje, pagalbą ir kolegų konsultacijas pradėjus dirbti; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • I - IV nuo 7 - 16 val., V nuo 7 - 15 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Jūs turite profesinį techninį išsilavinimą. Ne mažiau kaip 2 metų darbo patirtise su vamzdynais ir santechnikos įrenginiais.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Santechnikas šaltkalvis, AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS