SANDĖLININKAS (-Ė) PAMAININIS DARBAS

  • 850 - 850 EUR į rankas Pamaininį darbo grafiką - dieninė/naktinė/poilsio - po 11 val.;
  • Jūs būsite atsakingas (-a) įmonėje UAB "Vakarų krova" už krovinių priėmimą/išdavimą/apskaitą/kontrolę; krovinio svėrimą; krovinio inventorizacijos atlikimą; sandėlių apskaitą/priežiūrą; dokumentacijos tvarkymą.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą; Visas socialines garantijas; Pagalbą adaptuojantis bei draugišką kolektyvą;
  • Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Jūs turite bent vidurinį išsilavinimą, dirbate ir mokate naudotis Microsoft programomis, suprantate rusų kalbą. Privalumas: atidumas, mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai, iniciatyvumas, greita orientacija, tvirtas charakteris.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

SANDĖLININKAS (-Ė) PAMAININIS DARBAS, AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS