PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

  • 1.200 - 2.000 EUR į rankas
  • Šiuo metu viena iš "Vakarų laivų gamykla "AB įmonių grupės įmonė "Vakarų technologiniai sprendimai" UAB ieško į komandą pastiprinimo, projektų vadovo (-ės) Jūs būsite atsakingas (-a) už: Projektų iniciavimo, planavimo, vykdymo, monitoringo ir kontrolės bei uždarymo darbus; Visų kasdieninių (inžinierinių, gamybinių, finansinių, planavimo, transportavimo k.t.) projektų klausimų koordinavimą ir sprendimą; Užtikrinimą, kad projekto vykdymas atitiktų sutarties sąlygas, specifikacijas ir kliento reikalavimus; Užtikrinimą, kad būtų laikomasi veiklos ir pristatymo kriterijų, rengiami projekto susitikimai, kuriama ir prižiūrima projekto dokumentacija; Projekto pridavimą užsakovui (jo atstovui); Atstovavimą įmonei susitikimuose su klientais, rangovais, partneriais; Projektų rezultatų ataskaitų rengimą; Vykdymą kitų su padaliniu susijusių užduočių, kai to reikalauja vadovybė (veiklos ir procesų, susijusių su projektų valdymu, gerinimą).
  • Puikias darbo sąlygas augti ir tobulėti Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą Stabilumą ir geras darbo sąlygas
  • I-IV 07:00 - 16:00 val. V 07:00 - 15:00 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite: Aukštąjį išsilavinimą - mechanikos, (suvirinimo) ar statybų (konstrukcijų) inžinerijoje; Ne mažesnę kaip 2 metų projektų vadovo (asistento), projektų inžinieriaus patirtį, (tarptautinė būtų privalumas); Gebėjimą vykdyti daugiau projektų vienu metu arba sudėtingesnius projektus; Gerą anglų kalbos mokėjimą žodžiu ir raštu; Patirtį inžinerijos, gamybos ar statybos versle; Technines žinias ir ekonominį/finansinį raštingumą.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS