Pirkimų vadybininkas (-ė)

  • Nuo 1.500 EUR į rankas Plius motyvaciniai priedai.
  • Būsite atsakingas (-a) už: Metalo produkcijos užsakymą iš esamų tiekėjų; Ekonomiškai pagrįstą produkcijos pirkimą iš naujų tiekėjų; Rinkos pokyčių analizę ir siūlomų sprendimų iniciatyvą; Sutarčių, važtaraščių ir sąskaitų tinkamą administravimą; Reikalingų ataskaitų parengimą. Būsite atskaitingas (-a) tiesioginiam vadovui Estijoje. Komandiruotės numatomos 1-2 k. per metus.
  • Nuolatinį atsakingą ir dinamišką darbą; Puikią progą gauti darbo užsienio rinkose patirties; Darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • 40 val. per savaitę. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs: Turite aukštąjį išsilavinimą; Esate dirbęs (-usi) panašų darbą; Puikiai kalbate ir rašote tiek anglų, tiek rusų kalba; Galite susikalbėti lenkų kalba (ten reziduoja pagrindiniai tiekėjai); Gerai dirbate kompiuteriu (Microsoft programomis); Nesunkai randate išeitį bet kokioje situacijoje, ir visada pagalvojate du žingsnius į priekį; Prieš ką nors pirkdamas (-a), visada pasitikrinate, ar mokate geriausią kainą; Gebate palaikyti draugiškus santykius su tiekėjais; Mėgstate ir mokate derėtis.

APIE KOMPANIJĄ

„Elme Metall Lithuania“ yra „BLRT Grupp“ koncerno dalis, įsteigta 2003 metais. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba plieno sijomis, kvadratiniais ir apvaliais vamzdžiais, armatūra, lakštais, profiliais bei kita statybos, gamybos ir laivų statybos metalų produkcija. „Elme Metall Lithuania“ veikia kaip viena Estijos koncerno „BLRT Grupp“ įmonės „Elme Metall“ prekybos metalu tinklo dalių.

Pirkimų vadybininkas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 686 261 90
SKELBIMAS NEAKTYVUS