Personalo atrankų vadybininkas (-ė)

  • 1.400 - 1.600 EUR į rankas
  • Jums patikėsime: Gamybos darbuotojų paiešką ir atranką užsienyje; Bendravimą su LT ir užsienio šalių institucijomis dėl užsieniečių dokumentų forminimo bei tvarkos; Nuolatinį bendradarbiavimą su vidinėmis įmonėmis dėl darbuotojų poreikio.
  • Nuolatinį atsakingą ir dinamišką darbą; Galimybę augti bei įgyvendinti savo profesines idėjas; Draugišką ir pagelbėti visada pasiruošusią komandą; Darbo sąlygas, leidžiančias turėti gerą darbo ir asmeninio gyvenimo balansą; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Esate dirbęs (-usi) panašų darbą ir turite įgijęs (-usi) patirties; Turite aukštesnįjį/aukštąjį techninį inžinerinį išsilavinimą; Gerai kalbate ir rašote tiek anglų, tiek rusų kalba; Gerai dirbate kompiuteriu (Microsoft programomis); Save apibūdintumėte kaip komunikabilų, organizuotą ir atsakingą žmogų.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Personalo atrankų vadybininkas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS