Pakabinamų pastolių montuotojas (-a)

  • Nuo 1.200 EUR į rankas Tiksli išmokama suma priklauso nuo išdirbio.
  • Darbo pobūdis: - Pakabinamų pastolių montavimas VLG grupės įmonėse.
  • Mes siūlome: - Nuolatinį darbą Lietuvoje, Klaipėdoje; - Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų; - Visas socialines garantijas; - Galimybę įgyti reikalingus sertifikatus jų neturintiems (bet turintiems darbinės patirties); - Galimybę įdarbinti ir Jūsų patyrusį (-ią) draugą (-ę), jei dėl to važinėti į darbą bus paprasčiau.
  • I-IV 7:00 - 16:00, V 7:00 - 15:00 -
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Turėti patirties dirbant su pakabinamais pastoliais (pastolių montavimas iš viršaus į apačią); - VCA/VCU ar kiti tarptautiniai pastolių montuotojo pažymėjimai. - Būtų idealu, jei turėtumėte pakabinamų pastolių montuotojo sertifikatą.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos. UAB „Elme transportas“ teikia krovinių gabenimo tarptautiniais ir vietiniais maršrutais bei ekspedicijos paslaugas, taip pat užsiima įvairios technikos, įrangos, įrenginių nuoma. Pagrindinis UAB „Elme transportas“ Klientas – AB „VLG“ grupės įmonės.

Pakabinamų pastolių montuotojas (-a), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 686 261 90
SKELBIMAS NEAKTYVUS