Kranų mechanikas

  • 950 - 1.000 EUR į rankas
  • Portalinių, tiltinių, gembinių kranų priežiūra, aptarnavimas, remontas ir kiti darbai, susiję su mobilia ir stacionaria kėlimo įranga. Dokumentacijos vedimas, defektacijų sudarymas.
  • Galimybė tobulėti įmonėje Kolegų pagalba Draugiškas kolektyvas
  • I-IV 7 - 16 val., V 7 - 15 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

Profesinis techninis išsilavinimas; Pageidautina ne mažesnė nei 1-erių metų darbo patirtis remontuojant kėlimo techniką; Žinoti kranų eksploatavimo ir jų remonto norminių teisės aktų reikalavimus; kranų sandaros, darbo režimo, techninių savybių ir remonto atlikimo technologijas; montavimo, demontavimo, reguliavimo ir derinimo darbų atlikimo eiliškumą; defektinių žiniaraščių, eksploatavimo instrukcijų, kranų pasų ir kitos techninės dokumentacijos įforminimo reikalavimus; techninės dokumentacijos ir apskaitos įforminimo tvarkos vedimo reikalavimus; Komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas, gebėjimas savarankiškai ir komandoje spręsti iškilusias problemas, rengti išvadas bei pasiūlymus; Rusų kalba;

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Dukterinė įmonė UAB "Vakarų krova" krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi specializuoti terminalai, skirti biriesiems ir skystiesiems produktams sandėliuoti ir krauti iš (į) laivų (-us).

Kranų mechanikas, AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų