Kokybės koordinatorius (-ė) (laivų statyba)

  • 1.370 - 2.300 EUR prieš mokesčius
  • Jūs būsite atsakingas (-a) už Vakarų Baltijos laivų statykla' UAB įmonės kokybės išorinių inspekcijų koordinavimą, objektų inspektavimą ir pateikiamų duomenų patikrą, darbą su dokumentais ataskaitų ruošimą ir pateikimą užsakovui. Taip pat didelio srauto informacijos valdymą, vadovaujantis galiojančiais kokybės sistemos standartais, procedūromis, klasifikaciniais reglamentais ir t.t.
  • Įgyti patirties vienoje didžiausių laivų statybos įmonių Baltijos šalyse; Karjeros galimybes; Kolegų pagalbą adaptacijos laikotarpiu; Mokymosi bei tobulinimosi kursus; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Nuo I -IV, nuo 7 - 16 val., V nuo 7 - 15 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda Pilies g. 8, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs turite aukštąjį techninės/inžinerinės krypties išsilavinimą. Pirmenybė - laivų statybos, mechanikos inžinerijos, metalurgijos arba suvirinimo krypčių absolventai. (Minimaliai šių studijų paskutinių kursų studentai). Darbo patirties laivų statybos, laivų mechanikos inžinerijos ar inžinerinės mechanikos srityse. Gerai kalbate anglų, rusų kalbomis bei turite labai gerus darbo su kompiuteriu įgūdžius.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Kokybės koordinatorius (-ė) (laivų statyba), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS