Kokybės inspektorius (-ė)

  • 900 - 1.200 EUR į rankas Priklauso nuo patirties.
  • Jūs būsite atsakingas (-a) įmonėje Marine technology, UAB už gamybos procesų monitoringą, gaminių kokybės užtikrinimą, kokybės dokumentacijos rengimą, gaminių pridavimą užsakovams ir klasifikacinėms bendrovėms.
  • Nuolatinį atsakingą ir dinamišką darbą; Draugišką kolektyvą; Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį visą parą LT ir užsienyje; Karjeros galimybes ir žinių tobulino kursus; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Darbo laikas nuo I - V nuo 7 - 16 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Turite aukštąjį arba aukštesnįjį techninį arba spec. vidurinį laivų statybos arba remonto srityje išsilavinimą; anglų kalbos pagrindus; mokate skaityti technologinius brėžinius; turite praktinių žinių apie gamybos standartus (kaip DNV-OS-C401, Norsok M-101, EN 1090) ir patirtį juos užtikrinant; žinote suvirinimo būdus, padėtis; mokate atlikti vizualinę apžiūrą; žinote techninės kontrolės metodus ir priemones. Pirmenybė teikiama - turint darbo patirties metalo konstrukcijų gamybinėje įmonėje.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Kokybės inspektorius (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS