Karjeros planavimo ir atrankų koordinatorius (-ė)

  • Jums patikėsime: Darbuotojų paiešką ir atranką; Naujai įdarbintų darbuotojų adaptacijos procesą; Studentų ir profesinių mokyklų mokinių praktikų organizavimą ir kuravimą; Periodinių personalo ataskaitų rengimą; Bendradarbiavimą su mokyklomis formuojant patrauklaus darbdavio įvaizdį.
  • Mes Jums siūlome: Nuolatinį atsakingą ir dinamišką darbą; Galimybę augti, siūlyti ir įgyvendinti savo profesines idėjas; Vertybėmis grįstą organizacinę kultūrą; Naujai įrengtą asmeninį kabinetą, draugišką ir pagelbėti visada pasiruošusią komandą; Darbo sąlygas, kurios leidžia turėti gerą darbo ir asmeninio gyvenimo balansą.
  • I-IV 7:00 - 16:00, V 7:00 - 15:00 -
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs: Turite aukštąjį išsilavinimą (privalumas - personalo vadybos, psichologijos, verslo vadybos srityse); Esate dirbęs (-usi) panašų darbą; Puikiai kalbate ir rašote tiek anglų, tiek rusų kalba; Gerai dirbate kompiuteriu (Microsoft programomis); Mandagiai ir pagarbiai bendraujate ir su vadovu, ir su darbininku. Save apibūdintumėte kaip komunikabilią, organizuotą ir atsakingą asmenybę.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos.

Karjeros planavimo ir atrankų koordinatorius (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 686 261 90
SKELBIMAS NEAKTYVUS