Inžinierius technologas (-ė) (Laivų remonto skyriuje)

  • 1.400 - 1.500 EUR į rankas
  • Jūs būsite atsakingas (-a) už įmonės Vakarų vamzdynų sistemos'UAB techninės dokumentacijos ruošimą ir administravimą (diagramų ir reikalingų brėžinių skaitymą bei analizavimą); pagal ISO korteles medžiagų žiniaraščių formavimą, reikiamų gamybai matmenų nustatymą ir koregavimą; gamybos procesų technologinę priežiūrą, kontrolę ir tobulinimą; technologinio paruošimo etapuose tinkamai parinkti įrengimus ir priemones sąnaudų mažinimui.
  • Karjeros galimybes įmonių grupėje; Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užienyje visą parą; Tobulėjimui ir darbui reikalingų specifinių žinių mokymus; Kolegų pagalbą; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Darbo grafikas nuo I - V nuo 7-16 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: turite aukštąjį inžinerinį, techninį išsilavinimą; ne mažiau kaip trijų metų panašios darbo patirties; mokate dirbti Excel, AutoCAD programomis; gerai kalbata rusų ir anglų kalbomis; išmanote pagrindinius technologinius įrenginius ir jų darbo principus, naudojamų žaliavų ir medžiagų charakteristikas, darbo imlumo ir medžiagų sunaudojimo atliekamiems darbams nustatymo normatyvinius reikalavimus ir normų rinkinius.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Inžinierius technologas (-ė) (Laivų remonto skyriuje), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS