Įkainotojas (-a)

  • 1.100 - 1.500 EUR į rankas Priklauso nuo darbo patirties
  • Jūs būsite atsakingas (-a) už laiku ir kokybiškai atliktus gautų projektų paklausimus savikainos skaičiavimus; projekto techninės užduoties analizę; užklausos bei techninių galimybių vertinimas; projekto sąmatos sudarymą; atliekamų projektų kiekybinės/kokybinės statistikos vedimą.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį visą parą LT ir užsienyje Komandinis darbas Visos socialinės garantijos
  • - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Turite aukštąjį techninį – inžinerinį išsilavinimą; Ne mažesę kaip 1 - jų metų darbo patirtį gamybos įmonėje inžinerinėse pareigose; Išmanote kainodarą bei vadybos pagrindus, dalykinio ir tarptautinio bendravimo etiką; mokate skaityti ir suprasti įvairaus pobūdžio technologinius brėžinius, techninius dokumentus, standartus; Autocad žinios; analitinis mąstymas, organizuotumas, diplomatiškumas, atsparumas įtampai, korektiškumas, dėmesingumas.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Įkainotojas (-a), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS