Gamybos darbų vadovas (-ė)

  • 1.300 - 1.800 EUR į rankas Priklausomai nuo turimos patirties
  • Jūs būsite atsakingas (-a) už įmonės Vakarų vamzdynų sistemos' UAB darbų organizavimą, brigadų darbo planavimą; pamainos užduočių rengimą; atliktų darbų/projektų ataskaitų rengimą bei analizę. Darbų saugos reikalavimų darbo vietose užtikrinimą; darbo vietų paruošimą. Brigados darbo laiko pildymą. Darbų pridavimą kokybės inspektoriui, klasės ir užsakovo atstovams. Taip pat už bendravimą su užsakovų atstovais.
  • Nuolatinį darbą įmonėje, kuri priklauso vienai didžiausių įmonių grupių Vakarų Lietuvoje; galimybę toliau tobulėti darbo vietoje, pagalbą ir kolegų konsultacijas pradėjus dirbti; nelaimingų atsitikimų draudimą galiojantį visą parą ir visame pasaulyje; administracinį darbo laiką; susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Darbo grafikas I - V nuo 7 - 16 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: turite aukštesnįjį arba aukštąjį inžinerinės, techninės krypties išsilavinimą; iš patirties žinote, už ką yra atsakingas (-a) gamybos darbų vadovas (-ė); gebate vadovauti žmonėms - telkti ir motyvuoti juos bendram tikslui; kalbate ir galite susirašinėti anglų bei rusų kalbomis; gerai dirbate kompiuteriu, gebate skaityti techninius brėžinius; turite bent du metus darbo patirties gamyboje; laikote save savarankišku, optimistišku, gebančiu strategiškai mąstyti žmogumi.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Gamybos darbų vadovas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS