Energetikos tarnybos vadovas (-ė)

  • 1.500 - 2.000 EUR į rankas
  • Jums patikėsime: energetikos tarnybos funkcijų organizavimą bei sklandaus darbo užtikrinimą; elektros skirstymo įrenginių priežiūros aptarnavimo bei remonto organizavimą; darbų paskirstymą ir kt. Taip pat būsite atsakingas (-a) už sąmatų paskaičiavimą; biudžetinių ir kitų rodiklių vykdymą.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį visą parą LT ir užsienyje Karjeros galimybės Sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų, mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes
  • - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: turite aukštąjį elektrotechninį išsilavinimą; vadovavimo patirties energetikoje ar inžinerijoje. Puikiai kalbate rusų kalba ir suprantate anglų kalbą. Dirbate Excel, Microsoft Word programomis. Pasižymite tokiomis savybėmis kaip analitiniu mąstymas, inovatyvumu, organizaciniais gebėjimais bei iniciatyvumu.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Energetikos tarnybos vadovas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS