Elektrikas (-ė)

  • 2.400 - 3.500 EUR prieš mokesčius Priklauso nuo patirties
  • Jūs būsite atsakingas UAB "Vakarų techninė tarnyba" įmonėje už darbą su 0,4kV elektros įrangos - skirstyklų, jėgos, valdymo tinklų, apšvietimo, spintų ir kt. įrenginių aptarnavimą, remontą, avarijų likvidavimą.
  • Galimybę dirbti vienoje iš didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje; Galimybę mokytis ir augti dirbant su profesionalais; Stabilumą ir geras darbo sąlygas; Patrauklų bei pastovų darbo užmokestį; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs turite elektrotechninį išsilavinimą; ne mažesnę nei 3 metų darbo patirtį dirbant su elektros įrenginiais.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Elektrikas (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS