Elektrikas - automatikas

  • 1.300 - 1.300 EUR į rankas Priklauso nuo patirties
  • Jūs būsite atsakingas UAB "Vakarų techninė tarnyba" įmonėje už pramonės įrenginių priežiūrą, remontą, gedimų šalinimą. Įvairių sistemų derinimą, darbo režimų palaikymą.
  • Galimybę dirbti vienoje iš didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje; Mokytis ir augti dirbant su profesionalais; Patrauklų bei pastovų darbo užmokestį; Stabilumą ir geras darbo sąlygas, socialines garantijas; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: turite elektrotechninį profesinį išsilavinimą ar baigęs profesinius kursus; darbo patirties bent 2 metus dirbant su pramonės įrengimais, staklėmis; mokate skaityti technologinių įrengimų elektrines schemas. Domitės elektrotechnika ir nusimanote automatikoje. Kviečiame prisijungti prie komandos!

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Elektrikas - automatikas, AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS