Dokininkas (apmokiname)

  • 850 - 1.250 EUR į rankas
  • Vykdyti su krova susijusius darbus rankomis ir krovos technika – autopakrautuvais, portaliniais, hidrauliniais kranais, uosto vilkikais.
  • Palankus darbo grafikas pamainomis Komandinis darbas Laiku mokamas atlyginimas
  • Darbo pamainos po 11 val. (dvi dieninės pamaina/dvi naktinės pamaina/4 poilsio dienos ) - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi jei Jūs turite vidurinį profesinį išsilavinimą; B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Esate atsakingas, kruopštus, punktualus, turite noro dirbti ir mokytis. Privalumas: 1-rių metų darbo patirtis, susijusi su krovos darbais uosto kompanijose; autopakrautuvo vairuotojo pažymėjimas; automobilinio frontalinio (kaušinio) krautuvo vairuotojo pažymėjimas; uosto vilkiko valdymo teisės.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Dokininkas (apmokiname), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS