Dažytojas (-a) - smėliuotojas (-a)

  • 15 - 17 EUR į rankas Valandinis įkainis
  • Jūs būsite atsakingas UAB "Baltic Premator Klaipėda" įmonėje už laivų paviršiaus paruošimą dažymui, smėliavimą bei dažymą.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7 visame pasaulyje) Draugišką ir palaikantį kolektyvą Darbui reikalingus mokymus
  • Pamaininis - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite darbo patirtis dažant smėliuojant laivus ar kitas metalo konstrukcijas (būtina); Darbštumas, atidumas; Greita orientacija; Iniciatyvumas. Privalumas, turite patirties dirbant jūrinės inžinerijos įmonėje.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Dažytojas (-a) - smėliuotojas (-a), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS