Buhalteris (-ė)

  • 900 - 1.500 EUR į rankas
  • Jūs būsite atsakingas (-a) už: Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymą pagal galiojančius LR įstatymus (nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo); Mokestinių, statistinių ir kitų ataskaitų ruošimą bei teikimą vadovybei, valstybinėms institucijoms; Darbo užmokesčio bei su tuo susijusių išmokų ir mokesčių apskaitą; Kitas su buhalterine apskaita susijusias užduotis.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes, įsitraukimą į naujus projektus Kompetenciją atitinkantį, motyvuojantį atlyginimą Jaukią aplinką ir draugišką atmosferą
  • I-IV 07:00 - 16:00 val. V 07:00 - 15:00 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite: Aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą finansų/apskaitos/ekonomikos srityje; Buhalterinę ir mokestinę apskaitą reglamentuojančių LR teisės aktų ir Verslo/Tarptautinių apskaitos standartų išmanymą bei jų taikymo patirtį; Geras anglų/rusų kalbos žinios (privalumas); Analitinį, strateginį mąstymą, savarankiškumą, iniciatyvumą, kruopštumą ir atidumą; Gebėjimą dirbti komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Buhalteris (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS