Administratorė (-ius)

  • 600 - 750 EUR į rankas
  • Jūs būsite atsakinga (-as) įmonėje Mereabi OU Klaipėdos filialas už: kanceliarinių medžiagų užsakymą; atostogų, komandiruočių ir kitos dokumentacijos rengimą; raštų bei įsakymų rašymą; darbo laiko apskaitos duomenų suvedimą „Lemming“ programoje; etatų sudarymą; rangos darbo sutarčių registravimas; sąskaitų registravimą; leidimų į teritoriją forminimą; darbuotojų sveikatos patikrinimų vedimą/organizavimą; įmonės dokumentų valdymą; visapusišką pagalbą bei asistavimą įmonės direktoriui ir darbuotojams.
  • Komandinį darbą ir draugišką kolektyvą; Neterminuotą darbo sutartį 0,5 arba 07 etato; Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį visą parą LT ir užsienyje; Visas socialines garantijas; Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.
  • 0.75 etato
  • Klaipėda Minijos g. 180, Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą; panašaus darbo patirties; geras raštvedybos žinias, darbo kompiuteriu MS Office, Excel įgūdžius; puikias anglų ir rusų kalbų žinias (žodžiu ir raštu); esate komunikabilus (-i), aktyvUs (-i), iniciatyvus (-i), savarankiškas (-a) ir organizuotas (-as); sugebate tiksliai planuoti laiką; išmanote dalykinį etiketą.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Administratorė (-ius), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS