Vyresnysis laiškininkas (-ė) (Širvintos)

  • Nuo 646 EUR prieš mokesčius 0,95 etato
  • - Laiškininkų atostogų, ligų ar kitų nenumatytų neatvykimų metu, būsi atsakingas už korespondencijos siuntų, periodinių spaudos leidinių, reklamos, pensijų ir kitų socialinių išmokų pristatymą, paslaugų ir prekių pardavimą priskirtose Širvintų rajono apylinkėse; - Būsi atsakingas už naujai priimtų laiškininkų apmokymus.
  • - Stabili darbo vieta, sparčiai tobulėjančioje įmonėje; - Bendrovės automobilis ir kitos priemonės reikalingos darbui; - Laiku mokamas atlyginimas ir papildoma darbo užmokesčio dalis, mokama bendrovėje nustatyta tvarka; - Apmokymai neturintiems darbo patirties.
  • Nuo antradienio iki šeštadienio, pagal pavaduojamojo darbo grafiką, nuo 7:00 val.
  • Visa Lietuva
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Greita orientacija, puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakingas požiūris į pavestas užduotis; - Gebėjimas naudotis mobiliosiomis technologijomis; - Darbo patirtis klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje – tai būtų didelis privalumas. - Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija); - Puikus lietuvių kalbos mokėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugų teikimo bendrovė šalyje. Puoselėdami gilias tradicijas ir teikdami kokybiškas paslaugas esame užsitarnavę gyventojų ir verslo partnerių pasitikėjimą. Šiandien Lietuvos paštas savo klientams gali pasiūlyti ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo bei įvairias elektronines paslaugas. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja, todėl kviečiame prisijungti ir papildyti mūsų veržlią ir patikimą komandą! Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Vyresnysis laiškininkas (-ė) (Širvintos), AB Lietuvos paštas

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37065656154
SKELBIMAS NEAKTYVUS
DAUGIAU SKELBIMŲ
KANDIDATUOTI