Grįžti atgal

Veiklos analitikas (-ė) kanalų valdymo grupėje

  • 1.100 - 1.700 EUR prieš mokesčius
  • Darbo pobūdis: - Pašto tinklo (pašto skyrių, laiškininkų, PayPost) veiklos rezultatų analizė, prognozavimo, optimizavimo uždavinių sprendimas; - Dalyvavimas pašto veiklos palaikymo ir tobulinimo projektuose, informacijos, susijusios su procesais pašto tinkle, ruošimas, analizė ir ataskaitų rengimas.
  • Siūlome platų ir įdomų atsakomybių lauką - galimybę kurti, inicijuoti pokyčius, dinamišką aplinką ir ambicingus projektus. Jus sups profesionalūs kolegos, kurie yra orientuoti į rezultatą.
  • I-IV nuo 7:30 val. iki 16:15 val; V nuo 7:30 iki 15 val. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Aukštasis universitetinis išsilavinimas; - Puikus analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti ir apibendrinti informaciją; - Noras gilintis į veiklą, sieti rezultatus su veiklos pokyčiais; - Puikūs įgūdžiai dirbant su MS Office Excel; - Mokėjimas naudotis MS Excel Macros ir Power BI programomis (būtų privalumas); - Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją, dirbti su dideliais duomenų kiekiais ir duomenų bazėmis; - Kūrybiškas problemų sprendimas ir geri bendravimo įgūdžiai.

APIE KOMPANIJĄ

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugų teikimo bendrovė šalyje. Puoselėdami gilias tradicijas ir teikdami kokybiškas paslaugas esame užsitarnavę gyventojų ir verslo partnerių pasitikėjimą. Šiandien Lietuvos paštas savo klientams gali pasiūlyti ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo bei įvairias elektronines paslaugas. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja, todėl kviečiame prisijungti ir papildyti mūsų veržlią ir patikimą komandą! Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. nformacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Veiklos analitikas (-ė) kanalų valdymo grupėje, AB Lietuvos paštas

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS